O NÁS

V ČD - Telematice, přední české ICT společnosti, se zabýváme správou a výstavbou různých typů telekomunikačních infrastruktur. Poskytujeme velkoobchodní telekomunikační služby, zejména datové a služby internetu. Realizujeme náročné a jedinečné ICT i telematické projekty. Našimi zákazníky jsou velké korporace, mobilní operátoři, státní správa a samospráva i poskytovatelé internetové konektivity.

Vlastníme druhou největší optickou infrastrukturu v ČR, více než 25 servisních pracovišť, několik datových center a jedinečné knowhow v oblasti telematiky na železnici. V ČD - Telematice působí téměř šest set zaměstnanců. Nejvíce informací o ČD - Telematice naleznete na stránkách www.cdt.cz.

Na výběru našich nových kolegů nám velmi záleží.
Od roku 2014 hledáme šikovné, spolehlivé a proaktivní kolegy také prostřednictvím interního programu, ve kterém nám sami zaměstnanci doporučují uchazeče. Naši lidé nás jako zaměstnavatele doporučují svým známým, kamarádům i členům rodiny. Kdo hledá dobré zaměstnání, je odborně způsobilý a má hlavu na svém místě, je u nás vítán.
Třeba jste tím pravým právě vy!