Benefity

Benefitní Cafeteria

Čekají vás benefity dle vlastního výběru v překvapivé finanční hodnotě. Od lístků na kulturní představení, na sportoviště, do wellness center, na hory i jinou dovolenou, až po nákupy v lékárnách aj.

Stravenky a levné volání

Svým zaměstnancům poskytujeme stravenky v hodnotě 80/100 Kč. V rámci benefitního programu VPN Family může volat celá vaše rodina za měsíční paušál 39 Kč na SIM.

Příspěvek na pojištění

Příspěvkem na penzijní připojištění a životní pojištění myslíme na budoucnost i vaší rodiny. Bude zcela na vás, jakou výši prostředků ze svého benefitního balíčku budete na pojištění čerpat.

Firemní vůz

Pokud obdržíte firemní vůz pro práci v terénu, bude vždy v perfektním technickém stavu. Využíváme vozy značky Škoda typu Fabia Combi, Octavia Combi a Yeti.

Poctivost a fér přístup

Poctivě proplácíme všechny příplatky i práci přesčas nad rámec zákoníku práce. Pracovní doba je zkrácena na 37,5 hodiny týdně. Pracovníci v terénu každý den vědí, kdy budou doma s rodinou.

Další benefity

Pět týdnů dovolené, příspěvek na dětské tábory, právní poradenství, poradenství ve finanční nouzi a pružná pracovní doba vám budou k dispozici po uplynutí zkušení doby.